Serdecznie zapraszamy dzieci z całego Krakowa na wakacje do Przedszkola JCI!

Bez względu na to, do jakiej placówki dziecko uczęszcza w ciągu roku, może ono zapisać się do nas na wakacje na dowolną ilość tygodni w lipcu i sierpniu 2024 r. Podczas tegorocznych wakacji proponujemy cykl interesujących zajęć pod przewodnim hasłem „Wszystko co pływa, lata, biega, chodzi, jeździ, skacze, pełza, odpoczywa”. Ruch jest kluczowy dla zdrowego rozwoju dzieci, wpływając pozytywnie na ich kondycję fizyczną, rozwój motoryczny oraz samopoczucie psychiczne. Aktywność fizyczna wspiera budowanie silnych mięśni, kości i zdrowego serca, a także rozwija koordynację i równowagę. Program wakacyjny „Wszystko co pływa, lata, biega, chodzi, jeździ, skacze, pełza, odpoczywa” w Przedszkolu JCI oferuje różnorodne formy aktywności, które pozwalają dzieciom nie tylko na ruch, ale także na odkrywanie różnych form aktywności inspirowanych światem przyrody. Dzieci poznają różne sposoby poruszania się, na przykład przez zabawy na rowerach i hulajnogach, skoki jak małpy i kangury, a także przez eksplorację świata gadów i zwierząt, które odpoczywają. Dzięki temu programowi, każde dziecko znajdzie coś dla siebie, jednocześnie ucząc się o świecie przyrody i rozwijając swoje umiejętności fizyczne i społeczne. Wśród atrakcji, które przygotowaliśmy będą m.in.:

• wyjątkowe zajęcia artystyczne (taneczne, plastyczne),
  • wycieczki (do ZOO, rejs statkiem po Wiśle, Muzeum Lotnictwa),
  • liczne gry terenowe,
  • wizyta w stadninie koni,
  • nietypowe zawody sportowe,
  • zajęcia kulinarne,
  • oraz kino wakacyjne w naszej nowoczesnej sali kinowej.

Będziemy czytać, tańczyć, malować, gotować, śpiewać, uprawiać sport i podróżować, a przede wszystkim będziemy cieszyć się latem i dobrze się bawić!

Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00.

Więcej informacji na temat wakacyjnej oferty można zdobyć telefonicznie lub e-mailowo:

przedszkolejci@jci.pl

Zapisów należy dokonać przez formularz znajdujący się w zakładce Kontakt >>>